Zapraszamy do Kamion Fitness – tutaj trenują najlepsi 🙂

Oferta Fitness Clubu z Warszawy

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego Fitness Clubu mieszczącego się przy ul. Chodakowskiej 12 na warszawskiej Pradze Południe. Posiadamy bogaty grafik zajęć fitness, prowadzonych przez mistrzów w swoim fachu jak Katarzyna Rodzik Maliszewska czy Dagmara Dominiczak!

Zwolennicy sportów walki mogą zdecydować się na Boks, Muay-Thai lub Capoeirę pod okiem doświadczonych, profesjonalnych trenerów. Posiadamy bogato wyposażona siłownię wraz ze strefą cardio wyposażoną w bieżnie, rowerki, steppery czy orbitreki. Niezwykle atrakcyjną formą aktywności dla maluchów są zajęcia sportowe dla dzieci. Zajęcia akrobatyki są dedykowane dzieciom w wieku od 3 do 9 lat. Jest to świetna zabawa sprzyjająca wszechstronnemu rozwojowi sprawności i koordynacji ruchowej.

Oferujemy także treningi personalne, rollmasaże oraz możliwość korzystania z sauny.

Dołącz do nas

Odbierz zaproszenie na pierwszy darmowy trening

Oferta

Naszych Zajęć

tu nikt nie jest Zarażamy pasją z przypadku bez długich kolejek Klub kamerlany PERSONALNY Umów się Akcje charytatywne chętnie włączamy się w akcje charytatywne PERSONALNY Umów się Uwielbiamy Eventy kiedy dzieje się coś więcej PERSONALNY Umów się

Oferta Fitness Clubu z Warszawy

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego Fitness Clubu mieszczącego się przy ul. Chodakowskiej 12 na warszawskiej Pradze Południe.  Prowadzimy pełen zakres zajęć fitness, w tym również pod okiem Katarzyny Rodzik Maliszewskiej! Zwolennicy sportów walki mogą zdecydować się na Boks, Muay-Thai, Capoeirę lub Samoobronę dla kobiet pod okiem doświadczonych, profesjonalnych trenerów. Niezwykle atrakcyjną formą aktywności dla maluchów są zajęcia sportowe dla dzieci. Zajęcia Akrobatyki są dedykowane dzieciom w wieku od 3 do 9 lat. Jest to świetna zabawa sprzyjająca wszechstronnemu rozwojowi sprawności i koordynacji ruchowej. Oferujemy także treningi personalne, rollmasaże oraz możliwość korzystania z sauny.

Nasze

Aktualności